Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 15:01
Reklama
Reklama

Urząd Skarbowy

Po raz pierwszy w tym roku pracownicy Urzędów Skarbowych obchodzili swoje święto. W Łomży święto było także okazją do podsumowania rocznej pracy urzędu
Kliknij aby odtworzyć
Po raz pierwszy w tym roku pracownicy Urzędów Skarbowych obchodzili swoje święto. W Łomży święto było także okazją do podsumowania rocznej pracy urzędu


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama