Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 17:29
Reklama
Reklama

Nowe kontrakty i inwestycje

Zarząd Szpitala Wojewódzkiego w Łomży podpisał nowy kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia na świadczenie usług medycznych
Kliknij aby odtworzyć
Zarząd Szpitala Wojewódzkiego w Łomży podpisał nowy kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia na świadczenie usług medycznych




Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama