Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 18:42
Reklama
Reklama

Prymusi 2008

W Gimnazjum nr 1 im. Olimpijczyków Polskich wręczono dyplomy i nagrody najlepszym uczniom.
Kliknij aby odtworzyć
W Gimnazjum nr 1 im. Olimpijczyków Polskich wręczono dyplomy i nagrody najlepszym uczniom.




Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama