Polonezem "Witaj Królu" Karola Kurpińskiego rozpoczął sie koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego.
Reklama
Koncert Zespołu Wojska Polskiego
Polonezem "Witaj Królu" Karola Kurpińskiego rozpoczął sie koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego.
- 09.11.2011 14:21 (aktualizacja 12.08.2023 12:44)
Reklama
Komentarze