Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 18:48
Reklama
Reklama

Koncert Zespołu Wojska Polskiego

Polonezem "Witaj Królu" Karola Kurpińskiego rozpoczął sie koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego.
Kliknij aby odtworzyć
Polonezem "Witaj Królu" Karola Kurpińskiego rozpoczął sie koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Gość 21.04.2014 10:42
witaj krolu czy to samo polonez czesc ci polsko
Reklama