Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 05:37
Reklama
Reklama

Ostrołęka:Nowy park rekreacyjny na Osiedlu Bursztynowym FILM

To wspólna inwestycja samorządu miasta Ostrołęki i spółki Energa.
Kliknij aby odtworzyć
To wspólna inwestycja samorządu miasta Ostrołęki i spółki Energa.




Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama