Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 05:27
Reklama
Reklama

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Przez cztery dni Ostrołęka gościła najlepszych recytatorów w Polsce. Konkurs odbył się już po raz 57.
Kliknij aby odtworzyć
Przez cztery dni Ostrołęka gościła najlepszych recytatorów w Polsce. Konkurs odbył się już po raz 57.




Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama