Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 06:23
Reklama
Reklama

Ostrołęka: Miejski Dzień Szkoły bez Przemocy

W tym roku pod hasłem: "Gramy Fair Play". W akcji uczestniczyli uczniowie ostrołęckich szkół.
Kliknij aby odtworzyć
W tym roku pod hasłem: "Gramy Fair Play". W akcji uczestniczyli uczniowie ostrołęckich szkół.




Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama