Zarząd Wyższej Szkoły Zarządzania i Przedsiębiorczości im. Bogdana Jańskiego, pracownicy naukowi, oraz studenci uczestniczyli w konferencji podsumowującej studia podyplomowe.
Reklama
WSzZiP im. Bogdana Jańskiego w Łomży - studia podyplomowe
Zarząd Wyższej Szkoły Zarządzania i Przedsiębiorczości im. Bogdana Jańskiego, pracownicy naukowi, oraz studenci uczestniczyli w konferencji podsumowującej studia podyplomowe.
- 16.05.2012 10:51 (aktualizacja 11.08.2023 08:16)
Reklama
Komentarze