Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 14:51
Reklama
Reklama

Łomżyńscy kibice, wzorowi kibice - kampania społeczna - FILM

Reprezentacje czternastu szkół ponadgimnazjalnych z Łomży i powiatu łomżyńskiego uczestniczyły w turnieju piłkarskim zorganizowanym w Hali im. Olimpijczyków Polskich. Zawody sportowe to część kampanii społecznej realizowanej przez Komendę Miejską Policji w Łomży
Kliknij aby odtworzyć
Reprezentacje czternastu szkół ponadgimnazjalnych z Łomży i powiatu łomżyńskiego uczestniczyły w turnieju piłkarskim zorganizowanym w Hali im. Olimpijczyków Polskich. Zawody sportowe to część kampanii społecznej realizowanej przez Komendę Miejską Policji w Łomży




Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama