Magdalena Zawadzka promowała swoją książkę "Gustaw i ja" w Bibliotece Miejskiej w Ostrołęce.
Reklama

Magdalena Zawadzka w Ostrołęce VIDEO
Magdalena Zawadzka promowała swoją książkę "Gustaw i ja" w Bibliotece Miejskiej w Ostrołęce.
- 16.03.2012 13:10 (aktualizacja 25.07.2023 11:13)
Reklama
Komentarze