Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 16:42
Reklama
Reklama

Otwarcie ronda w Ostrołęce

Dzień Żołnierzy Wyklętych był okazją do oficjalnego odsłonięcia tablicy na rondzie u zbiegu ulic Warszawskiej i Brzozowej w Ostrołęce.
Dzień Żołnierzy Wyklętych był okazją do oficjalnego odsłonięcia tablicy na rondzie u zbiegu ulic Warszawskiej i Brzozowej w Ostrołęce.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama