Reklama

Otwarcie ronda im.mjr. Szendzielarza "Łupaszki"w Ostrołęce
Dzień Żołnierzy Wyklętych był okazją do uroczystego odsłonięcia tablicy na rondzie u zbiegu ulic Warszawskiej i Brzozowej w Ostrołęce
- 06.03.2012 14:08 (aktualizacja 01.08.2023 17:49)

Dzień Żołnierzy Wyklętych był okazją do uroczystego odsłonięcia tablicy na rondzie u zbiegu ulic Warszawskiej i Brzozowej w Ostrołęce
Reklama
Komentarze