Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 20:52
Reklama
Reklama

WSZiP im. Bogdana Jańskiego w Łomży VIDEO

"Doskonalenie nauczycieli poprzez praktyki w przedsiębiorstwach"
Kliknij aby odtworzyć
W Wyższej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości im. Bogdana Jańskiego w Łomży realizowany jest projekt dotyczący doskonalenia nauczycieli poprzez praktyki w przedsiębiorstwach. Uczestnicy projektu, nauczyciele przedmiotów zawodowych biorą udział w zajęciach teoretycznych oraz pokazach praktycznych.







Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama