Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 06:00
Reklama
Reklama

Stypendia Prezesa Rady Ministrów

dla 47 uczniów z powiatów ostrołęckiego, wyszkowskiego, przasnyskiego, ostrowskiego i makowskiego. Uroczyste wręczenie odbyło się w Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce
Kliknij aby odtworzyć
dla 47 uczniów z powiatów ostrołęckiego, wyszkowskiego, przasnyskiego, ostrowskiego i makowskiego. Uroczyste wręczenie odbyło się w Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce




Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama