Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 07:48
Reklama
Reklama

Inwestycje energetyczne za 300 mln złotych

W łomżyńskim starostwie została podpisana umowa na budowę linii energetycznej z Ełku do Łomży oraz stacji transformatorowej w gminie Łomża.
W łomżyńskim starostwie została podpisana umowa na budowę linii energetycznej z Ełku do Łomży oraz stacji transformatorowej w gminie Łomża.





Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama