
Reklama

W drodze do Matki Boskiej
Po raz 27 diecezjalni pątnicy wyruszyli spod łomżyńskiej Katedry na Jasną Górę.
- 29.11.2011 12:03 (aktualizacja 19.08.2023 05:35)
Po raz 27 diecezjalni pątnicy wyruszyli spod łomżyńskiej Katedry na Jasną Górę.


Reklama
Komentarze