Gościem programu jest nadkom. Janusz Pawelczyk - komendant miejski policji w Ostrołęce
Reklama
Na Placu Bema
Gościem programu jest nadkom. Janusz Pawelczyk - komendant miejski policji w Ostrołęce
- 28.11.2011 14:19 (aktualizacja 12.08.2023 14:33)
Reklama
Komentarze