Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 17:10
Reklama
Reklama

Uroczyste odsłonięcie i poświęcenie pomnika

Ofiar Katastrofy Smoleńskiej przy Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łomży
Kliknij aby odtworzyć
Ofiar Katastrofy Smoleńskiej przy Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łomży



Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama