Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 19:02
Reklama
Reklama

Jubileusz 60-lecia Zespołu Szkół Weterynaryjnych

i Ogólnokształcących w Łomży na jubileuszu zjawiło się ponad dwustu absolwentów technikum weterynaryjnego i szkół należących do zespołu Wety. To kilkanaście roczników maturzystów, z których najstarsi maturę zdawali ponad pół wieku temu.
i Ogólnokształcących w Łomży na jubileuszu zjawiło się ponad dwustu absolwentów technikum weterynaryjnego i szkół należących do zespołu Wety. To kilkanaście roczników maturzystów, z których najstarsi maturę zdawali ponad pół wieku temu.







Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama