Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 19:55
Reklama
Reklama

Urząd Miasta w Łomży

W Urzędzie Stanu Cywilnego w Łomży siedem par małżeńskich świętowało Złote Gody. Gratulacje małżonkom, którzy razem spędzili pięćdziesiąt lat przekazał prezydent miasta Jerzy Brzeziński
Kliknij aby odtworzyć
W Urzędzie Stanu Cywilnego w Łomży siedem par małżeńskich świętowało Złote Gody. Gratulacje małżonkom, którzy razem spędzili pięćdziesiąt lat przekazał prezydent miasta Jerzy Brzeziński




Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama