Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 22:08
Reklama
Reklama

Grzegorz Napieralski w Łomży

Przedstawiciele samorządu studenckiego, pracownicy PWSIiP w Łomży i członkowie Sojuszu Lewicy Demokratycznej uczestniczyli w spotkaniu z Grzegorzem Napieralskim.
Kliknij aby odtworzyć
Przedstawiciele samorządu studenckiego, pracownicy PWSIiP w Łomży i członkowie Sojuszu Lewicy Demokratycznej uczestniczyli w spotkaniu z Grzegorzem Napieralskim.



Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama