Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 23:03
Reklama
Reklama

Klub Garnizonowy - jubileusz 25-lecia

Spotkanie jubileuszowe było okazją do podziękowania wieloletnim pracownikom Klubu Garnizonowego w Łomży oraz osobom szczególnie zasłużonym we współpracy z wojskowym ośrodkiem kultury.
Kliknij aby odtworzyć
Spotkanie jubileuszowe było okazją do podziękowania wieloletnim pracownikom Klubu Garnizonowego w Łomży oraz osobom szczególnie zasłużonym we współpracy z wojskowym ośrodkiem kultury




Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama