Spotkanie jubileuszowe było okazją do podziękowania wieloletnim pracownikom Klubu Garnizonowego w Łomży oraz osobom szczególnie zasłużonym we współpracy z wojskowym ośrodkiem kultury
Reklama
Klub Garnizonowy - jubileusz 25-lecia
Spotkanie jubileuszowe było okazją do podziękowania wieloletnim pracownikom Klubu Garnizonowego w Łomży oraz osobom szczególnie zasłużonym we współpracy z wojskowym ośrodkiem kultury.
- 23.11.2011 15:00 (aktualizacja 14.08.2023 22:15)
Reklama
Komentarze