Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 00:53
Reklama
Reklama

Klub "Centrum" zaprasza na Świąteczny Charytatywny Turniej

Bilardowy, niedziela 20.12.2009 godz. 12:00, ul. Giełczyńska 4. Dochód z turnieju zostanie przekazany na rzecz Domu Dziecka w Łomży
Kliknij aby odtworzyć
Bilardowy, niedziela 20.12.2009 godz. 12:00, ul. Giełczyńska 4. Dochód z turnieju zostanie przekazany na rzecz Domu Dziecka w Łomży



Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama